501 470 462

ul. Rozwojowa 14
07-210 Stare Bosewo
Długosiodło

O firmie

Pracujemy z pasją

Właściciel firmy Sylwester Skibiński zdobywał doświadczenie w zawodzie stolarza i cieśli od 1993 roku. Przez lata pracy, które poświęcił swojej pasji do drewna, poznał jego nieograniczone możliwości. Wyroby z drewna i meble z płyt meblarskich nie mają przed nim tajemnic. Wie jak je wykonać, żeby były estetyczne, funkcjonalne i trwałe. Pasja i długoletnia praca w zawodzie zaowocowały pogłębioną praktyczną znajomością tajników stolarskiego fachu. Profesjonalizm i dobrą znajomość rzemiosła potwierdzają też zdobyte dyplomy: mistrzowski i czeladniczy.

Stawiamy na jakość

W 1998 r. Sylwester Skibiński założył firmę Usługi Stolarskie, zatrudniając najlepszych fachowców. Stale i z powodzeniem rozwijamy swoją działalność w branży drzewnej i meblarskiej ku zadowoleniu licznych klientów. Stosujemy najlepszej jakości materiały, spełniające normy jakości i bezpieczeństwa. Przez te lata firma wykonała już setki zleceń np. na schody drewniane czy meble na wymiar. Wyszkowscy klienci czy też inni, u których pracowaliśmy, chętnie polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. Zleceniodawcy cenią nas za jakość, dokładność i solidność wykonanych prac.

Zapraszamy również Państwa do poznania oferty i skorzystania z naszych usług.

Oferujemy usługi ciesielskie, stolarskie i meblarskie dostosowane do konkretnych potrzeb, m.in.:

  • zabudowy nietypowe, meble na wymiar z najlepszych płyt meblowych renomowanych producentów oraz z drewna,
  • renowację mebli i podłóg,
  • lakierowanie natryskowe powierzchni drewnianych,
  • domy drewniane oraz meble ogrodowe,
  • parapety, podłogi i drewniane schody.

Warszawa czy inna miejscowość– odległość nie ma znaczenia. Dla nas każdy klient jest ważny!Wyceny i informacje o płatnościach umieściliśmy przy każdym rodzaju usługi w naszej ofercie.

Doradzimy funkcjonalne rozwiązania. Przygotujemy indywidualną wycenę i projekt. Jesteśmy elastyczni, możemy też zrealizować gotowe projekty i Państwa pomysły.

Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie! Tel: 501 470 462.

Skontaktuj się

tel.: 501 470 462
email: kontakt@studio-stolarskie.pl

Zapraszamy również do skorzystania z naszego formularza

Kiedy pracujemy?

pon.-pt.: 8.00-18.00
sob.: 8.00-15.00

Ze względu na częste wyjazdy prosimy o telefoniczne umówienie się.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress