501 470 462

ul. Rozwojowa 14
07-210 Stare Bosewo
Długosiodło

Porady

Meble gotowe czy meble na wymiar?

Kupując gotowe, produkowane przemysłowo meble, powielamy styl, jaki w swoich mieszkaniach mają tysiące ludzi. Nie nadajemy naszym wnętrzom własnego charakteru. Jakość mebli sprzedawanych w supermarketach meblowych można często określić jednym słowem: jednorazówki. Dążąc do niskiej ceny, producenci wykonują je z mało trwałych materiałów, używając najtańszego osprzętu, tj. okuć meblowych, szyn, zawiasów czy klamek.

Ponadto gotowe meble są produkowane tylko w standardowych wymiarach, co nie zawsze da się pogodzić z pomieszczeniami naszego domu. Co wtedy? Wyjściem jest zamówienie mebli na wymiar. Warszawscy klienci już wiedzą, że wcale nie muszą być one wiele droższe od masowo produkowanych mebli, a będą o wiele lepiej dopasowane do potrzeb. Teraz czas dla nas!

Możemy postawić na jakość i funkcjonalność i zlecieć wykonanie dowolnie zaprojektowanych mebli. Nie do przecenienia są zwłaszcza szafy na zamówienie (nie tylko szafy wnękowe), których przestrzeń można bardzo dobrze wykorzystać nawet w najmniejszych mieszkaniach.

Także wybór estetyki mebli na zamówienie należy do nas, panuje tu pełna swoboda. Korzystając z usług profesjonalnego fachowca, możemy wyposażyć swój dom w meble na wymiar, wśród których rzeczywiście będziemy się dobrze czuć.

Sprawdźcie Państwo możliwości, jakie zyskacie, zamawiając meble na wymiar! Wyszków, Łomża, Ostrołęka, Warszawa czy inne miasta na Mazowszu i w całej Polsce –możemy dojechać i wykonać Wasze wymarzone meble i wiele innych rzeczy do Waszego domu i mieszkania (schody, drzwi). Skontaktujcie się z nami!

Skontaktuj się

tel.: 501 470 462
email: kontakt@studio-stolarskie.pl

Zapraszamy również do skorzystania z naszego formularza

Kiedy pracujemy?

pon.-pt.: 8.00-18.00
sob.: 8.00-15.00

Ze względu na częste wyjazdy prosimy o telefoniczne umówienie się.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress