501 470 462

ul. Rozwojowa 14
07-210 Stare Bosewo
Długosiodło

Porady

Jakie wybrać meble: z płyt laminowanych czy fornirowanych?

Często masowo produkowane tanie meble, których pełno w sklepach sieciowych, są wykonane z taniej, ale mało trwałej płyty wiórowej pokrytej sztuczną okleiną. Chcąc mieć estetyczne i trwałe meble warto, zainwestować w meble na wymiar wykonane z solidnych płyt meblarskich: np. MDF, laminowanych lub fornirowanych. Mają one o wiele lepsze parametry wytrzymałościowe i funkcjonalne. Wysokogatunkowe płyty laminowane są utwardzane, pokrywane sztucznymi okleinami i lakierami. Oferują szeroką paletę kolorystyczną oraz bardzo dobre wartości użytkowe. Są odporne wysoką temperaturę, plamy z płynów i tłuszczu oraz ścieranie i zarysowanie powierzchni.

Kto jednak umie docenić naturalne piękno drewna, ale nie decyduje się na meble z drewna, temu polecamy meble z płyt fornirowanych. Są one pokryte cienką okleiną z różnych dekoracyjnych gatunków drewna. Wyróżniają się niepowtarzalną estetyką i trwałością. W odróżnieni od mebli drewnianych nie grozi im np. pękanie czy rozsychanie. Są zabezpieczane lakierami, lakierobejcami, a także samymi bejcami i woskami. Meble z płyt fornirowanych są nieco droższe i bardziej wrażliwe na wysoką temperaturę, wilgoć, plamy – trzeba zatem o nie dbać.

Zarówno płyty fornirowane, jak i laminowane idealnie nadają się na meble na wymiar. Ostrołęka, Łomża, Wyszków, Warszawa i inne rejony Mazowsza czy Polski – wszędzie tam może dojechać do Państwa nasz fachowiec ze Studia stolarskiego Sylwestra Skibińskiego z ofertą i wyceną.

Projektujemy i wykonujemy meble idealnie dopasowane do Waszych potrzeb!

Wystarczy zamówić tel.: 501 470 462.

Skontaktuj się

tel.: 501 470 462
email: kontakt@studio-stolarskie.pl

Zapraszamy również do skorzystania z naszego formularza

Kiedy pracujemy?

pon.-pt.: 8.00-18.00
sob.: 8.00-15.00

Ze względu na częste wyjazdy prosimy o telefoniczne umówienie się.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress